Grono pedagogiczne
1 |
Oliwia Zachariasiewicz |
dyrektor / pedagog |
2 |
Małgorzata Mańczak |
wicedyrektor / pedagog |
3 |
Renata Wilińska |
wicedyrektor / matematyka |
4 |
Grzegorz Sajewicz |
wicedyrektor / koszykówka |
5 |
Elżbieta Badowska-Tarassow |
pedagog / logopeda |
6 |
Karina Haza |
pedagog / psycholog |
7 |
Emilia Kulik |
pedagog specjalny |
8 |
Elżbieta Ulańczyk |
logopeda |
9 |
Artur Borowiecki |
pływanie |
10 |
Bożena Budzisz |
matematyka |
11 |
Chocaj Anna |
historia |
12 |
Grzegorz Christ |
wychowanie fizyczne / geografia |
13 |
Renata Dąbrowiecka |
edukacja wczesnoszkolna |
14 |
Roletta Duczmalewska-Sienkiewicz |
wychowanie fizyczne / koszykówka |
15 |
Paulina Jeziorska |
edukacja wczesnoszkolna / doradztwo zawodowe |
16 |
Joanna Jęchorek |
nauka pływania |
17 |
Witold Kamoś |
tenis |
18 |
Dorota Karwath |
religia |
19 |
Magdalena Kociszewska |
język angielski |
20 |
Beata Konieczna |
edukacja wczesnoszkolna / programowanie |
21 |
Diana Kowalska |
geografia / język polski / historia / |
22 |
Ewa Kowalska |
fizyka / matematyka |
23 |
Ewa Kraszkiewicz |
informatyka |
24 |
Agnieszka Lasek |
plastyka / technika |
25 |
Jacek Lelewski |
Pływanie |
26 |
Sandra Litwin |
język niemiecki |
27 |
Agnieszka Łogiszyniec |
język polski |
28 |
Mateusz Matlęga |
wychowanie fizyczne / koszykówka |
29 |
Marta Marchewka |
wychowawca świetlicy |
30 |
Elżbieta Naskręt |
wychowawca świetlicy / programowanie |
31 |
Aneta Nowosielska |
język angielski |
32 |
Dawid Ogorzałek |
pływanie |
33 |
Maksym Papacz |
wychowanie fizyczne |
34 |
Margareta Paruszewska |
edukacja wczesnoszkolna |
35 |
Anna Paśnik |
język angielski |
36 |
Dorota Pilarczyk |
wychowawca świetlicy |
37 |
Katarzyna Raczyk |
edukacja wczesnoszkolna / programowanie |
38 |
Dorota Serafin |
pływanie |
39 |
Renata Siwy |
język polski |
40 |
Piotr Sobko |
tenis / koszykówka |
41 |
Małgorzata Stachurska |
wychowawca świetlicy |
42 |
Ewelina Staszewska |
edukacja wczesnoszkolna |
43 |
Elżbieta Stopa |
matematyka |
44 |
Aleksandra Szafron |
edukacja wczesnoszkolna |
45 |
Monika Szponar |
chemia / matematyka / przyroda |
46 |
Bogumiła Szymczak |
wychowawca świetlicy |
47 |
Agnieszka Tańska |
muzyka / technika / informatyka |
48 |
Ewa Tama |
biologia |
49 |
Elżbieta Trubiłło |
edukacja wczesnoszkolna |
50 |
Joanna Wadowska |
bibliotekarz |
51 |
Ewa Waśko |
religia |
52 |
Romualda Wojtuś |
edukacja wczesnoszkolna |
53 |
Artur Zalewski |
wychowanie fizyczne |
54 |
Wojciech Zawadzki |
pływanie |
55 |
Joanna Zmyślona |
język polski |
Przetwarzanie danych kadry jest realizowane w oparciu klauzulę interesu publicznego lub sprawowanie władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e RODO)